04 583 41 50 / 041 758 671 info@poldestrazisar.si

Seznam zaposlenih

 

Priimek in ime Področje E-pošta
Valančič Aleksandra Ravnateljica aleksandra.valancic@poldestrazisar.si
Kolar Martina Pomočnica ravnateljice martina.kolar@poldestrazisar.si
Nučič Mojca Pomočnica ravnateljice, svetovalna delavka mojca.nucuc@poldestrazisar.si

Hrovat Nina

Čop Ana

Mežik Anja

Logopedinje

nina.hrovat@poldestrazisar.si

ana.cop@poldestrazisar.si

anja.mezik@poldestrazisar.si

Globočnik Doris Svetovalna delavka doris.globocnik@poldestrazisar.si
Jordan Tina Psihologinja tina.jordan@poldestrazisar.si
Marinković Irena Delovna terapevtka irena.marinkovic@poldestrazisar.si
Šparemblek Aleksander Knjižničar aleksander.sparemblek@poldestrazisar.si
Kržišnik Maja ROID maja.krzisnik@poldestrazisar.si

 

Mobilno delo

 

Šola Strokovna delavka
OŠ Prežihovega Voranca Jesenice Mojca Bohinc
Ana Resman
Urška Kuralt
Klavdija Vovk/Nina Šturm
Neja Komočar
Raša Weissbacher
Ana Čop
Anja Mežik
Ines Stamcar

OŠ Toneta Čufarja Jesenice

 

Aljoša Šeruga Trampuš
Sonja Novšak Janković
Urška Kuralt
Nina Šturm
Anja Mežik
Ana Čop

OŠ Koroška Bela

  

Manja Božič
Neja Komočar
Diana Vali
OŠ Žirovnica Darija Zupan
Vrtec Žirovnica Darija Zupan
OŠ 16. decembra Mojstrana Metka Rabič
Klavdija Panjan
Vrtec Mojstrana Metka Rabič

 

OŠ Josipa Vandota Kranjska Gora

 

 

Dijana Magovac
Ana Čop
Anja Mežik

Vrtec Jesenice

  

Aneta Gabrovec
Ana Čop
Alenka Stare
Vesna Tavčar
Anja Mežik
OŠ Poldeta Stražišarja Jesenice Tina Jordan
Ana Čop

Posebni program vzgoje in izobraževanja (PPVI) 

 

Priimek in ime Področje
Koselj Jerneja Razrednik PPVI 12a
Šlibar Jurajevčič Katarina/ Tina Pogačnik Povirk Varuhinja
Pretnar Maruša Razrednik PPVI 2b
Legat Matejka Varuhinja
Škufca Polona Razrednik PPVI 3a4
Rok Ribnikar Varuh
Mlačnik Mateja Razrednik PPVI 3b56
Potočnik Maja/ Nejra Rak Benič Varuhinja
Primc Robert Učitelj predmetnega pouka
Jelenc Arnšek Mateja Učitelj predmetnega pouka
Štetner Branko Učitelj predmetnega pouka
Mlinarec David Učitelj predmetnega pouka

Prilagojen program z nižjim izobrazbenim standardom (NIS)

 

Priimek in ime Področje
Biličič Gorišek Brina Razrednik 1. in 2. razreda
Tina Šajnovič Drugi učitelj v 1. razredu
Jeram Darja Razrednik 3. razreda
Ema Zupan Razrednik 4. razreda
Martina Vrabec Razrednik 5. in 6b. razreda
Goličič Veronika Razrednik 6.a razreda
Cortes Simoes Tina Razrednik 7. razreda, predmetni pouk NAR, GOS
Čelik Polonca Razrednik 8.a  razreda, predmetni pouk SLJ, DRU
Jelenc Arnšek Mateja Razrednik 8.b in 9. razreda, predmetni pouk GUM
Brelih Mateja Spremljevalec na NIS
Blažič Gabrijela Spremljevalec na NIS
Žnidarc Saška Spremljevalec na NIS
Češek Magda Predmetni pouk LUM
Hreščak Ilona Predmetni pouk MAT, ROM
Jakše Karmen Predmetni pouk TJA, GOS, SU
Kržišnik Maja Predmetni pouk ŠPO
Repinc Bajrič Veronika Predmetni pouk TIT
Mlinarec David Predmetni pouk ŠPO
Šanca Ivana Predmetni pouk TIT
Štetner Branko Predmetni pouk ŠPO
Kržišnik Maja Predmetni pouk ŠPO

Oddelki podaljšanega bivanja (OPB)

 

V podaljšanem bivanju so zaposleni: Barbara Ravnik, Irena Marinkovič, Živa Guna, Ivana Šanca, Brina Biličič Gorišek, Ema Zupan, Tina Šajnovič, Robert Primc, Saška Žnidarc in Martina Kolar.

Tehnična služba

 

 

Priimek in ime  področje
Kalan Andreja računovodja
Jekovec Marša poslovna sekretarka
Novak Urška poslovna sekretarka,   računovodja
Kalan Dušan hišnik – šofer
Vidovič Bernarda kuharica
Minkova Tatjana snažilka
Stojmilova Sneža snažilka
Čampara Sebiha snažilka

 

(Skupno 6.536 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost