04 583 41 50 / 041 758 671 info@poldestrazisar.si
Športu na naši šoli posvečamo veliko pozornosti. Četrtek, 28. september 2023, smo namenili prav posebnemu dogodku; otvoritvi prenovljene telovadnice . Pripravili smo športno-glasbeni program. Najmlajši so pokazali, kako radi trenirajo na poligonu, malce starejši pa so se predstavili v preskakovanju obročev, zapeli smo Cici himno, pokazali, da je glasba tisto, kar zveni kot življenje, ritem pa glasbo krepi v Rondoju alla turca. Ker našo šolo obiskujejo otroci in mladostniki različnih narodnosti in kultur, sta nam Vlera in Laura pokazali, kako čudovit je albanski ples. Zaplesali so nam tudi kolenski plesalci. Na koncu so se starejši učenci pomerili v igri ping ponga, pridružila pa sta se jim tudi ravnateljica in župan. Prerezali smo otvoritveni trak; tako je telovadnica sedaj tudi uradno odprta.
Prenovljenih prostorov, še posebej pa telovadnice, smo zelo veseli in jih z veseljem uporabljamo.

 

(Skupno 118 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost