04 583 41 50 / 041 758 671 info@poldestrazisar.si

V mesecu decembru smo sklenili sodelovanje z Razvojno agencijo Zgornje Gorenjske. Tako bomo v letošnjem šolskem letu na naši šoli začeli z izvajanjem podjetniškega krožka v programu NIS. Na ta način bomo na naši šoli še naprej ustvarjali pozitivno podjetniško klimo in našim učencem omogočili vpogled v svet podjetništva. V okviru krožka bodo naši učenci pridobili prve izkušnje s področja podjetništva, spoznali bodo osnovne podjetniške pojme, z različnimi metodami za delo v skupini pa se bodo naučili podjetnega ravnanja. S pomočjo mentorice bodo razvili poslovno idejo in jo tudi realizirali. Na koncu bodo svoje ideje in delo predstavili tudi na Osnovnošolskem podjetniškem forumu.

Več o podjetniškem krožku najdete na spodnji povezavi:

http://www.ragor.si/?subpageid=278

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost